Radyo Deva ‘dan Müthiş Başarı | Adana Radyo Deva - Bu Radyo Her Derde Deva !

Radyo Deva ‘dan Müthiş Başarı

Radyo Deva ‘dan Müthiş Başarı

yeni yönetimi ve dev kadrosu  ile  Temmuz ayında 96.4 frekansında  yayına Başlayan Radyo Deva, çok kısa sürede Adana’nın en çok dinlenen radyolarından biri olmayı başardı. “Bu şehrin frekansı”  sloganıyla yola çıkan Radyo Deva, 7 den 70’ herkesimin dinlediği bir radyo oldu. 

Günün her saati işinde tecrübeli yayıncılarıyla Radyo Deva son aylarda başta toplu taşıma araçları olmak üzere taksici esnafları ve vatandaşların araçlarında en çok tercih ettikleri radyo konumuna geldi.


Kısa sürede büyük başarı

Çok kısa sürede büyük bir dinleyici kitlesi yakalayan Radyo Deva İşletmecisi Derya Yüksekdağ ve Veysel Yüksekdağ işlerindeki başarının sırrını “Samimiyet, ekip ruhu ve tecrübe” olarak özetledi. Yayın içeriği hakkında’da bilgi veren Yüksekdağ; “ Yayın formatımız her ne kadar Arabesk olarak algılansa da Türk Sanat Müziğinden Türk Halk Müziğine kadar seçkin sanatçıların eserlerini yayınlıyoruz. Geçmişin unutulmaz sanatçılarını ve eserlerini günümüzün popüler sanatçıları ve eserleri ile dinleyicilerimize sunuyoruz. Bunun yanında Yayıncılarımızın hepsinin kendine has bir sunumları ve kitleleri var. Dolayısıyla hepsini birleştirdiğimizde ortaya mükemmel bir iş çıkıyor. İş diyorum çünkü biz Radyoculuğu ve Radyo Yayıncılığını bir meslek olarak görüyor ve bu işten paramızı kazanıyoruz.” Dedi.Hedef her 10 kişiden 9’u

Her geçen gün yayınlarını ve yayıncı kadrolarını güçlendirdiklerini belirten Derya Yüksekdağ, “Şu an için radyo dinleyen her on kişiden 7’si bizi mutlaka dinliyor frekansımız bu şehrin en çok bilinen frekanslarından biri “derken, Nisan ayına kadarki hedeflerinin Adana’da radyo dinleyen her 10 kişiden 9’unun dinlediği bir radyo olmak olduğunun altını çizdi.